MISS Centrum, s.r.o. - ekatalog.czSoftware - ekatalog.cz
Ověřená firma ifirmy.cz M.I.S.S., spol. s r.o.
tisk
Finanční a účetní služby patří z hlediska požadavků na ochranu a zabezpečení dat k těm nejnáročnějším. Účetní firmy, auditoři, daňoví poradci, ti všichni si nemohou dovolit ani jedinou chybu a jejich práce musí být naprosto precizní. Zároveň je však požadována maximální rychlost při vkládání dat a vlastním zpracování, nemluvě o zapracování případných legislativních změn. Existuje nástroj, který všechny tyto požadavky efektivně splní?

Ano, systém QI poskytuje řešení pro všechny potřeby subjektů působících na finančním trhu a poskytujících finanční či účetní služby. Ve spolupráci s firmami z oboru byly při vývoji QI zohledněny zcela specifické požadavky právě pro tuto oblast - ať už jde o důraz na snadné vkládání vstupních dat, jasné nadefinování tiskových sestav či přehlednost a rychlou orientaci v dokladech. Toto řešení je zcela komplexní a skládá se z řady vzájemně spolupracujících modulů, které pokrývají jak bezpečnost dat, tak legislativní čistotu či snadný export.


Systém QI Vám usnadní například tyto činnosti:

  • Oceňování a přeceňování pohledávek
  • Vícestranné zápočty
  • Odpisy pohledávek
  • Vzdálený přístup zákazníka k datům v účetní agendě
  • Přímé pořizování dokladů
  • Komunikace se zákazníky – každý má svoji databázi
  • Off-line přenos dat


Řekli o QI

Reference QI pro účetní firmy „Výhody QI jsou ověřeny naší praxí. Osvědčilo se nám po stránce technologické i licenční a hlavně v komunikaci s klienty. Díky novému stylu práce se nám daří rozšiřovat portfolio našich zákazníků.“


Ing. Jarmila Burianová, jednatelka ICM, s.r.o.Informační systém QI ve společnosti ICM, s.r.o. implementovala společnost M.I.S.S.


QI řešení pro účetní firmy 

QI nabízí speciální balíček pro účetní firmy a jejich zákazníky. Maximálně urychlí a usnadní předávání podkladů ke zpracování účetnictví.

Balíček obsahuje moduly:


A také základní funkčnost modulů Personalistika, Nákup a prodej a Marketing & CRM
V základní verzi je možné pracovat v češtině a v angličtině. Na přání Vám řešení rozšíříme o další jazyky.
Vybrané reference

Arca Capital Bohemia, a.s.  
Arca Capital je investiční společnost, která působí v regionu střední a východní Evropy. Zaměřuje se především na venture kapitál, kde investuje své vlastní finanční prostředky zejména formou vstupu do základního kapitálu.
Implementační partner: PC HELP


ICM, s.r.o.
Společnost poskytuje služby v oblasti auditu, daní, účetnictví a ekonomického poradenství.
Implementační partner: M.I.S.S.