MISS Centrum, s.r.o. - ekatalog.czSoftware - ekatalog.cz
Ověřená firma ifirmy.cz M.I.S.S., spol. s r.o.
tisk

Automobilový průmysl je komplexním odvětvím, které do značné míry ovlivňuje další průmyslová odvětví. Firmy v oboru musí čelit silné konkurenci, která s sebou nese enormní tlak na snižování nákladů a optimalizace veškerých podnikových procesů.

Je pro vás klíčové maximální využití výrobní kapacity a optimalizace lidských zdrojů zvlášť v době, kdy je čím dál těžší sehnat kvalifikované pracovníky?

Informační systém QI rozumí specifikům automobilového průmyslu. Naši zákazníci kladou důraz na optimální fungování dodavatelsko-odběratelských vztahů. Zároveň potřebují, aby jejich systém uměl kontinuálně sledovat pravidelné zpřesňování dodávek a tím usnadnil vyhodnocování změn objemu výroby a plánování.

Nezáleží na tom, v jaké oblasti automobilového průmyslu působíte, zda se vaše firma zaměřuje na výrobu nebo na prodej či servis. Systém QI podporuje společnosti napříč celým dodavatelsko-odběratelským řetězcem především v těchto oblastech:

  • Dlouhodobé plány prodeje, výroby a nákupu a jejich porovnání s očekávanou skutečností a realitou
  • Rámcové kontrakty a odvolávky
  • Podpora EDI komunikace (VDA, …)
  • Promítání odvolávek do plánu výroby a nákupu
  • Obchodní konfigurace výrobku s vazbou na varianty technické dokumentace
  • Plánování na výrobních kapacit a lidských zdrojů
  • Projektové řízení předvýrobních etap
  • Expedice – balení, tisky etiket s čárovým kódem na balení


Řekli o QI

„Informační systém QI nám umožňuje nejen efektivně řídit podnikové procesy, ale díky své elasticitě zabezpečuje rozvoj informačního systému ruku v ruce s růstem naší společnosti.“

SOR Libchavy spol. s r.o.
Mgr. Petr Hájek, jednatel společnostiInformační systém QI ve společnosti SOR Libchavy spol. s r.o. implementovala společnost MELZER


Reference QI


ADJ.CZ, spol. s r.o.

Dodavatel automobilových náhradních dílů do značkových i neznačkových autoopraven a majitelům vozidel. Společnost poskytuje také autoservisní služby.
Implementační partner: M-SOFT, spol. s r.o.

Ing. Vojtěch Novotný

Výrobce a dodavatel lesní techniky, kloubových a smykem řízených nakladačů.
Implementační partner: M.I.S.S., spol. s r.o.

SOR Libchavy spol. s r.o.

Významný český výrobce autobusů, který nabízí moderní typy autobusů dle modelových řad i nestandardní provedení na přání klientů.
Implementační partner: Melzer, spol. s r.o.